041 - 33​​​​​​​303003​​​​​​​

بازرگانی املاک جاوید (ولیعصر)

آیا مناطق بالاشهر تبریز را می شناسید؟

تبریز یکی از شهرهای بزرگ است که قیمت خانه در آن نسبتا گران است. اگر قصد خرید خانه یا رهن و اجاره آپارتمان در تبریز را دارید ، در این مقاله می خواهیم محله های خوب تبریز را برای خرید خانه به شما معرفی کنیم.

 

آشنایی با محله های سطح بالای تبری

 

خانه ای در تبریز بخرید

هر شهر را می توان به سه دسته بالا شهر ، شهر میانه و پایین شهر تقسیم کرد.

برای خرید خانه در تبریز یا شهر دیگر ابتدا باید در جیب خود بگردید. اگر به دنبال خرید خانه های لوکس در تبریز هستید ، می توانید به محله هایی مانند میرداماد ، جزیره گلی ، خیابان خیام ، ولیعصر ، نوبر و زعفرانیه بروید. در این مناطق می توانید خانه هایی با امکانات میلیاردی و کامل پیدا کنید. مناطق یاد شده یکی از مناطق اصلی تبریز محسوب می شود و بسیار قدیمی است.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که از آنجا که ولیعصر یکی از مناطق بزرگ تبریز است ، در سه قسمت شمالی ، جنوبی و مرکزی واقع شده است. گرانترین خانه های ولیعصر مربوط به قسمت شمالی است.

اگر توانایی مالی شما متوسط ​​است ، می توانید بام فرشته ، فرمانداری ، خیابان منظریه ، یاخچیان ، آبرسان و دیگران را انتخاب کنید. با انتخاب این محله ها می توانید به راحتی به امکانات شهری دسترسی پیدا کنید. این محله ها از جمله محله های خوب تبریز برای خرید خانه است.

اما اگر جزو افرادی هستید که کمترین پول را برای خرید خانه دارید ، می توانید به محله هایی مانند آزادی ، حافظ ، باغ میثم ، بهار ، امام خمینی و ... بروید. به خاطر داشته باشید که ارزان ترین محله های تبریز برای خرید خانه سهند و اندیشه است.

خرید یک آپارتمان در تبریز

گرانترین آپارتمانهای تبریز مربوط به منطقه ولیعصر است. آپارتمانهای این محله دارای ابعاد بزرگی هستند و کوچکترین منطقه ای که در ولیعصر (ع) می توان یافت 150 متر است.

ارزانترین آپارتمانهای ولیعصر متعلق به منطقه اندیشه است. متراژ آپارتمانهای محله اندیشه عمدتا کم است.

وضعیت قیمت مسکن در تبریز

قیمت خانه های تبریز در ماه های اخیر به دلیل اوضاع اقتصادی کشور به شدت افزایش یافته است. قیمت وام و اجاره در تبریز نیز به شدت افزایش یافته است.

به گفته مشاوران املاک در تبریز ، بازار مسکن تبریز چندین سال راکد بوده و در ماه های اخیر رشد چشمگیری داشته است. آنها همچنین معتقدند نقدینگی از بانکها به سمت بازار مسکن سوق پیدا کرده است.

افزایش قیمت خانه ها منجر به افزایش نجومی حق الزحمه مشاوران املاک شده است.

افرادی که قصد خرید خانه در چند ماه گذشته را دارند اکنون باید اجاره را در نظر بگیرند. زیرا خرید مسکن با این قیمت های گزاف دیگر امکان پذیر نیست.

به گفته مشاوران املاک ، آنها دیگر مسئولیتی در قبال قیمت گذاری خانه هایشان ندارند و صاحبان آن خانه هایی هستند که برای خانه های خود ارزش قائل هستند.

در ماه های اخیر بیشتر معاملات خرید و اجاره در محله های ائل گلی ، زعفرانیه و ولیعصر انجام شده است که نشان می دهد فقط ثروتمندان قدرت حرکت دارند.

یک خانه قدیمی در تبریز بخرید

اگر پول خرید یک خانه قدیمی در تهران را ندارید ، تبریز ممکن است دومین و مناسب ترین انتخاب برای سرمایه گذاری باشد.

خیابان و محله امیر هیث ، دوهچی و نوبر از قدیمی ترین محله های تبریز هستند. این محله ها پر از زمین و خانه های قدیمی است و بهترین مناطق تبریز برای سرمایه گذاری محسوب می شود. محله های دیگر تبریز که بافت فرسوده ای دارند می توانند حافظ ، سیلاب ، لاله ، منبه ، احمکیه و داداش آباد باشند.

اجاره خانه در تبریز

کلانشهر تبریز یکی از بزرگترین مراکز استان در ایران و شهری غنی و با کیفیت برای زندگی است. به دلیل نرخ بالای خرید خانه در بهترین محله های تبریز ، افراد زیادی به اجاره در این شهر روی آورده اند. قبل از اینکه بخواهید خانه ای در تبریز اجاره کنید ، برای راهنمای کامل محله های خوب تبریز برای اجاره و نرخ اجاره ، این مقاله را بخوانید.

اجاره خانه در تبریز

برای رهن و اجاره خانه و آپارتمان در تبریز ، دانستن محله های مسکونی این شهر بزرگ از اهمیت بالایی برخوردار است. مانند سایر شهرهای ایران ، شهر تبریز از نظر موقعیت اجتماعی به سه دسته تقسیم می شود: شهر بالا ، شهر پایین و میانه. برای اجاره آپارتمان در تبریز ابتدا به بودجه خود توجه کنید. بعد از بودجه ، محله های خوب تبریز را برای اجاره کشف کنید و با توجه به مساحت نوع آپارتمان (آپارتمان یا ویلا) و سن ساختمان می توانید خانه یا آپارتمان مورد نظر خود را از بین 1000 آگهی مختلف و فعلی با مشاور املاک پیدا کنید. با نظر تماس بگیرید و ملک را اجاره کنید. با ما همراه باشید تا با تبلیغات مربوط به خانه ها و آپارتمان های تبریز بر اساس محله تماس بگیرید.

محله های خوب تبریز کجا اجاره دارند؟

رهن و اجاره در مناطق بالاشهر تبریز

گرانترین آپارتمانهای اجاره ای در تبریز به محله های بالشار با کلاس تبریز توزیع می شود. محله هایی مانند ولیعصر ائل گلی ، زعفرانیه و میرداماد ، واقع در قسمت شرقی شهر ، از جمله محله های خوب تبریز برای اجاره هستند. این محله ها اصیل و دارای قدمت طولانی هستند و دارای خانه هایی با مساحت بالا و قیمت های نسبتاً بالا هستند. ذکر این نکته مهم است که از آنجا که ولیعصر یکی از مناطق بزرگ تبریز است ، در سه قسمت در شمال ، جنوب و مرکز واقع شده است ، گرانترین خانه های ولیعصر متعلق به شمال است.

همسایگان ائل گلی

برای دیدن تبلیغات فعلی و به روز از محله های ولیعصر و جزیره گلی در تبریز ، به شما وام مسکن و اجاره خانه در بالشار و محله های گران قیمت تبریز را پیشنهاد می دهد.

 

رهن و اجاره در محله های میانی تبریز

محله هایی که از نظر جغرافیایی در مرکز شهر تبریز قرار دارند هم از نظر دسترسی و هم از نظر قیمت موقعیت بهتری دارند. این محله ها شامل منظریه ، آبرسان ، بام فرشته ، یاخچیان ، دفتر گوبنر ، مرزداران ، باغمیشه ، میدان ساعت و سایر محله های مرکزی است.

خیابان آبرسان

به شما پیشنهاد می دهد خانه ای در منطقه میانی و مرکزی تبریز رهن و اجاره کنید ، تبلیغات عکس را از محله های یاغچیان ، مرزداران و باغمیشه مشاهده کنید. قیمت املاک ، رهن ، اجاره و خانه در این محله های خوب تبریز برای اجاره متفاوت است ، اما بسیار مناسب تر از محله های سطح بالای این شهر است.